Cześć, jestem Ewa

Jestem psychoterapeutką Gestalt w procesie szkolenia w Szkole Psychoterapii Gestalt certyfikowanej przez EAGT i PTPG oraz  terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Z ludźmi i ich rozwojem pracuję od prawie 20 lat. Przez kilkanaście lat pracowałam jako HR Manager w Dziale Personalnym w międzynarodowym koncernie. Obecnie, poza pracą w moim gabinecie psychoterapii, prowadzę szkolenia i projekty indywidualne w ramach firmy WEM consulting, którą stworzyłam razem z moimi przyjaciółkami.

Zainteresowanie psychoterapią było w moim życiu odkąd pamiętam, jednak dopiero kilka lat temu poczułam gotowość do nauki w tym kierunku. W moim odczuciu bycie dobrym terapeutą wymaga dojrzałości, która przychodzi wraz z doświadczeniami życiowymi. Również tymi trudnymi.

To co jest charakterystyczne dla mnie jako psychoterapeuty to pełna akceptacja i otwartość na moich klientów. Przyjmę Cię z każdą Twoją emocją i trudnością jaką przeżywasz. Doświadczysz tego już od pierwszych minut naszego spotkania.

Ważne również jest to, że moja praca jako psychoterapeuty poddawana systematycznej superwizji. Wiedzę i umiejętności terapeutyczne rozwijam cały czas się szkoląc u polskich i zagranicznych Gestaltystów.

Jeśli chcesz się ze mną spotkać, potrzebujesz wsparcia czy wysłuchania to zapraszam Cię do kontaktu.

Ewa

Mój sposób pracy 

Jako psychoterapeutka buduję relację partnerską ze swoimi klientami. W relacji ze mną doświadczysz autentycznej uważności, koncentracji na Tobie i relacji, w której jesteśmy w dialogu. Jest to typowe zarówno przy nurcie psychoterapii Gestalt jak i TSR. Psychoterapia może pomóc Ci nie tylko gdy cierpisz z powodu trudności w relacji,  depresji, zaburzeń lękowych, fobii, straty czy trudnego momentu w życiu, ale również stanowi formę Twojego samorozwoju.

Pierwsze trzy sesje zawsze traktuję jak konsultacje, podczas której się poznajemy i decydujemy czy chcemy kontynuować ze sobą terapię. Jeśli z jakiś przyczyn uznam, że nie mogę Cię wesprzeć to pomogę znaleźć Ci wsparcie innych terapeutów.

Podczas psychoterapii bardzo ważna jest systematyczność, dlatego nasze spotkania będą cotygodniowe. Każde nasze spotkanie trwa 50 minut.

 

Moje doświadczenie

  • Psychoterapeuta Gestalt w procesie nauki
  • Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
  • Wykładowca i opiekun merytoryczny studiów podyplomowych na Uniwersytecie Merito
  • Trener w WEM consulting
  • HR Manager w ThyssenKrupp Materials Poland

Moje wykształcenie

  • Szkoła Psychoterapii Gestalt w Warszawie
  • Instituto di Gestalt Therapy Kairos
  • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu „Trener biznesu”
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika magister o specjalizacji „Zasoby Ludzkie”

"Z Ewą można doświadczyć niesamowitego kontaktu, uzyskać moc wsparcia, życzliwości i poczucia "bycia razem". Polecam"

Olga S.

"Polecam Ewę całą sobą, będąc w kontakcie jest uważna, troskliwa, empatyczna. Czułam się otulona przez jej słowa ilekroć potrzebowałam wsparcia. Dziękuję za Twoją obecność Ewa ❤️"

Agnieszka B.

"Gdyby świat składał się z takich psychoterapeutów to byłoby o niebo lepiej."

Dorota K.